Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Запропоновано змінити порядок обігу податкових векселів на нафтопродукти

September 12, 2017

З метою усунення чисельності однотипних нормативно-правових актів уряду шляхом приведення в єдиний нормативно-правовий акт постанов КМУ від 20.10.11 р. № 1068 та від 04.02.13 р. № 69 на сайті ДФС оприлюднено проект постанови Кабміну «Про затвердження Порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів, які видаються до отримання або ввезення на митну територію України нафтопродуктів і/або речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, для використання в якості сировини для виробництва в хімічній промисловості».
Дія проекту постанови поширюватиметься на суб'єктів господарювання, які отримують та/або ввозять в Україну підакцизні товари (нафтопродукти, речовини) і використовують їх як сировину для виробництва у хімічній промисловості без сплати акцизного податку з оформленням податкового векселя як гарантії його цільового використання.
З урахуванням тенденції до систематичного внесення змін до ст. 229 ПК у частині розширення переліків підакцизних товарів, які використовуються як сировина в хімічній промисловості за ставкою акцизного податку 0 %, у проекті постанови пропонується не вказувати переліки кодів згідно з УКТЗЕД нафтопродуктів і речовин, а залишити посилання на відповідні пункти ст. 229 ПК.
Проект постанови не встановлює новий порядок випуску, обігу та погашення податкових векселів, які видаються до отримання або ввезення на митну територію України підакцизних товарів, не вводить нові форми звітності та відповідає прямим нормам ПК.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!