Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Граничний вік підвищено для вступників в особливий період

July 26, 2016

Міноборони прийняло наказ від 21.06.16 р. № 314 "Про затвердження Змін до Інструкції про організацію та проведення військово-професійної орієнтації молоді та прийому до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів".
Під час дії особливого періоду граничний вік для кандидатів-офіцерів, що надходять на денну форму навчання до військових вузів, з 45 років (на кінець року вступу) збільшується до 48 років, а на заочну - з 50 до 53 років.
Також підвищено граничний вік для вступників під час особливого періоду осіб офіцерського складу Збройних Сил України до Національного університету оборони, Українську військово-медичну академію і Військово-дипломатичну академію:
- з військових посад з штатно-посадовий категорією «майор» («капітан 3-го рангу») і вище - на денну форму навчання - з 38 до 43 років;
- з військових посад з штатно-посадовий категорією «підполковник» («капітан 2-го рангу») і вище - на заочну форму навчання - з 43 до 48 років.
На навчання на заочну форму можуть прийматися офіцери з військових посад з штатно-посадовий категорією «майор» («капітан 3-го рангу») за результатами успішного тимчасового виконання обов'язків за посадами, які передбачають наявність оперативно-тактичного рівня військової освіти, не менше одного місяця .
Навчання в Національному університеті оборони здійснюється тільки на денній та заочній формі. Екстернат виключений.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Predelnyj-vozrast-povyshen-dlya-postupayushhix-v-osobyj-period

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!