Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд запланував ввести електронні квитки в міському транспорті

June 7, 2016

Комітет ВР з питань транспорту рекомендує прийняти за основу депутатський законопроект № 4121 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті".
Даний законопроект був поданий в лютому, але в травні його допрацювали.
Згідно оновленої версії проекту в законодавство вводяться поняття:
- автоматизована система обліку оплати проїзду - програмно-технічний комплекс, призначений для здійснення обліку наданих транспортних послуг за допомогою електронного квитка;
- електронний квиток - проїзний документ встановленої форми, який після реєстрації в автоматизованій системі обліку оплати проїзду дає право пасажиру на отримання транспортних послуг.
Органам місцевого самоврядування пропонується надати повноваження впроваджувати АСУОП в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності і самостійно визначати порядок її функціонування, а також затверджувати правила користування міським пасажирським транспортом.
Пільгові категорії населення згідно з проектом будуть забезпечуватися електронними квитками в населених пунктах, де впроваджена АСУОП.
Для пасажирів встановлюється обов'язок здійснювати реєстрацію проїзних документів в населених пунктах, де впроваджена АСУОП. За невиконання даного правила пасажиру загрожує адмінвідповідальність: так, для міського транспорту передбачається штраф в 30-кратному розмірі від вартості проїзду. Таке підвищення штрафу (зараз - 20-кратний) за задумом авторів проекту буде стосуватися не тільки електронних квитків, але і решти безквиткового проїзду.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-zaplanirovalo-vvesti-elektronnye-bilety-v-gorodskom-transportex.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!