Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд вніс зміни до Правил дорожнього руху

November 14, 2016

Уряд приняв постанову від 09.11.16 р. № 790 "Про внесення змін до Правил дорожнього руху".

Прийняття даного рішення зумовлене збільшенням незаконного переміщення через державний кордон поза пунктами пропуску різних типів товарів.

Останні, зокрема, доставляються транспортними засобами до держкордону дорогами, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг.

Такі дороги зазвичай необхідні для пересування сільськогосподарської техніки та інших транспортних засобів і механізмів, задіяних у проведенні сільськогосподарської діяльності.

Саме тому в Правилах дорожнього руху установлено обов'язок водія під час зупинки уповноваженою особою Держприкордонслужби транспортного засобу в межах прикордонної смуги та контрольованого прикордонного району пред'явити для перевірки відповідні документи, а також дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

Крім того, доповнено вимоги до дорожнього знака "В'їзд заборонено", введено дорожні знаки "Початок прикордонної смуги", "Кінець прикордонної смуги", "Початок контрольованого прикордонного району", "Кінець контрольованого прикордонного району".

Прийняті зміни дадуть змогу обмежити в прикордонній смузі рух транспортних засобів дорогами, які безпосередньо прилеглі до державного кордону, відсутні в реєстрі автомобільних доріг і використовуються не за призначенням.

А також забезпечать своєчасне інформування водіїв про в'їзд у прикордонну смугу і контрольований прикордонний район, де діють особливі умови дорожнього руху і режимні обмеження.

Зміни набули чинності 12.11.16 р.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-vneslo-izmeneniya-v-Pravila-dorozhnogo-dvizheniya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!