Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд затвердив проект Угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Малайзією

July 28, 2016

Уряд ухвалив розроблений Мінфіном проект розпорядження щодо уникнення подвійного оподаткування між Україною та Малайзією.

Що це дає?

- посилення міжнародної торгівлі та створення сприятливих умов для інвестицій;
- можливість уникнення подвійного оподаткування;
- взаємне зменшення податкових перешкод;
- запобігання ухилення від сплати податків;
- усунення податкової дискримінації;
- забезпечення обміну податковою інформацією в редакції, яка відповідає останнім стандартам Організації економічного співробітництва та розвитку.

Що далі?

- Підписання Угоди під час офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Малайзії 3 - 5 серпня 2016 року.
- Подальша робота Мінфіну над подібними угодами з Катаром та іншими державами та перегляд існуючих угод з Бельгією та Великобританією до кінця 2016 року.
Додатково про підписання "Угоди між Урядом України та Урядом Малайзії про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї»:
- На сьогодні у стосунках між Україною та Малайзією відповідно до статті 7 Закону України «Про правонаступництво України» діє Угода між Урядом СРСР та Урядом Малайзії про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи від 31.07.1987 року.
- Ухвалений проект Угоди передбачає такі ставки оподаткування дивідендів, процентів та роялті, які повністю відповідають вимогам модельної Конвенції ОЕСР та загальній практиці укладення Україною таких угод з іншими країнами світу (аналогічні за розмірами ставки містяться у переважній більшості конвенцій, укладених нашою державою):
дивіденди – загальна ставка 15%; 5% – для дивідендів, які отримує компанія, що володіє не менш ніж 20% капіталу компанії, яка такі дивіденди виплачує;
проценти – загальна ставка 10%;
роялті – загальна ставка 8%;
Реалізація проекту розпорядження не потребує додаткового бюджетного фінансування.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-utverdilo-proekt-Soglasheniya-ob-izbezhanii-dvojnogo-nalogooblozheniya-mezhdu-Ukrainoj-i-Malajziej

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!