Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд затвердив переліки: товарів, які мають біржове котирування, та світових товарних бірж

September 19, 2016

Відповідно до пп. 39.2.1.3  ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ  від 02.12.2010 № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2016 № 616 (далі – Постанова № 616) затверджено перелік товарів, що мають біржове котирування, а також перелік світових товарних бірж для удосконалення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням.
Статтею 39 Кодексу визначено, що платник податку, який бере участь у контрольованій операції, повинен визначати обсяг його оподаткованого прибутку відповідно до принципу «витягнутої руки». Контрольованими є операції з вивезення у митному режимі експорту та/або ввезення у митному режимі імпорту товарів, що мають біржове котирування.
Для встановлення відповідності умов контрольованих операцій принципу «витягнутої руки» використовується діапазон цін на такі товари, що склалися на товарній біржі. Перелік товарів, які мають біржове котирування, та світових товарних бірж для кожної групи товарів визначається Кабінетом Міністрів України (пп. 39.2.1.3 Кодексу).
Постановою № 616 визначено перелік товарів, що мають біржове котирування (відповідно до коду УКТ ЗЕД), та світові товарні біржі для кожної групи товарів для отримання інформації щодо результатів біржових торгів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-utverdilo-perechni-tovarov-imeyushhix-birzhevuyu-kotirovku-i-mirovyx-tovarnyx-birzh

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!