Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд затвердив заходи щодо ефективного та раціонального використання державних коштів

October 20, 2016

Уряд прийняв постанову від 11.10.16 р. № 710 "Про ефективне використання державних коштів".
Мова йде про видатки, які передбачені для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету.
Документ містить перелік заходів, спрямованих на скорочення державних видатків, які є непрофільними для державних установ і не впливають на якість їх роботи.
Зокрема, встановлено заборони на придбання форменого одягу, на оплату чартерних рейсів, на службове використання більше одного легкового автомобіля, на здешевлення харчування для працівників за рахунок державних коштів, на використання видатків бюджету для проведення заходів з відзначення пам'ятних та історичних дат, ювілеїв тощо.
Окрім того, для ефективного використання страхових внесків державних соціальних фондів обмежуються видатки на організацію роботи фондів, зокрема організаційно-управлінські витрати, капітальні вкладення, видатки на інформатизацію.
При цьому знято заборони на придбання меблів, побутової техніки, проведення ремонту, здійснення заповнення вакантних посад тощо.
Також спрощено процедуру погодження відряджень за кордон для працівників державних установ.

.Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-utverdilo-mery-po-effektivnomu-i-racionalnomu-ispolzovaniyu-gosudarstvennyx-sredstv.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!