Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд затвердив механізм відшкодування витрат на ідентифікацію та реєстрацію тварин для власників

August 9, 2016

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на відшкодування витрат на оплату послуг з ідентифікації та реєстрації тварин фізичним особам – власникам цих тварин.
Реалізація роботи подібного механізму у свою чергу може суттєво вплинути на якість сільськогосподарської продукції тваринного походження.
Механізм повернення коштів за ідентифікацію тварин, стимулюватиме фізичних осіб здійснювати процедуру постановки тварин із власних господарств на облік. Це у свою чергу створить передумову для убезпечення споживача від купівлі неякісної сільськогосподарської продукції тваринного походження.
Відповідальне ставлення власників тварин до їх ідентифікації та сертифікації, це обов’язковий елемент конкурентоспроможності української продукції на зовнішніх ринках.
Затверджений Порядок, зокрема, спрямований на забезпечення конкурентоспроможності нашої тваринницької продукції на європейських та світових ринках.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-utverdilo-mexanizm-vozmeshheniya-rasxodov-na-identifikaciyu-i-registraciyu-zhivotnyx-dlya-vladelcev

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!