Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд встановить єдину ціну на газ, підвищить соцстандарти та відмінить оподаткування пенсій

April 28, 2016

Рішення про запровадження єдиної ціни на газ відповідає міжнародним зобов'язанням України у рамках Меморандуму про співпрацю із Міжнародним Валютним Фондом.
Саме зараз прийняття цього рішення може бути, в тому числі, і певним зниженням ціни на газ для 3 млн. споживачів.
Ціна на газ досі становила 7200 грн. та не була економічно обгрунтованою. Відповідно до рішення, яке пропонується розглянути, вона буде зменшена до 6879 грн.
Прийняття рішення про запровадження єдиної ціни на газ дозволить побороти корупцію. Ціни, які були не економічно обгрунтованими, завжди дотувала держава. І тут не було жодної соціальної справедливості: багаті споживали газ задешево і бідні. Люди сплачували свої податки до Державного бюджету, Державний бюджет брав цей ресурс і направляв його на дефіцит Нафтогазу. Але навколо цих речей, завжди були оборудки, які приносили мільярдні доходи тим, хто мав справи на газовому ринку.
Система субсидій буде настільки ефективною, що від цих змін, ті, хто не має високого доходу, будуть захищені державою адресно.
Одночасно з цим рішення Уряд вносить до Верховної Ради України два законопроекти: про скасування оподаткування пенсій з 1 травня та підвищення соціальних стандартів з 1 грудня не на 6 %, як це було заплановано, а на 10 %.
До початку опалювального сезону будуть знайдені додаткові компенсатори щодо полегшення громадянам навантаження сплати за комунальні послуги.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-ustanovit-edinuyu-cenu-na-gaz-povysit-socstandarty-i-otmenit-nalogooblozhenie-pensij.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!