Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд посилив соціальні гарантії мобілізованим

May 15, 2015

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду” (законопроект № 2079).
Цим документом продовжено з 1 року до 18 місяців строк надання соціальних гарантій мобілізованим щодо зберігання місця роботи, посади і компенсації із бюджету середнього заробітку на підприємстві, в установі, організації для працівників, призваних на строкову військову службу.
В разі продовження працівником військової служби після демобілізації за контрактом, за ним зберігається робоче місце, посада та компенсуватиметься з бюджету середній заробіток на підприємстві, в якому він працював. Тривалість такої компенсації не може перевищувати строку укладеного контракту.
Крім цього, надано відстрочку від призову на строкову військову службу для продовження професійної діяльності усім педагогічним працівникам з повною вищою освітою, основним місцем роботи яких є загальноосвітні навчальні заклади, за умови повного навантаження на займаній посаді на весь період їхньої роботи за фахом (раніше – тільки працівникам в сільській місцевості).

За матеріалами офіційного веб-порталу ВР України.

Новини за темою:
Відображення у формі № 1ДФ середнього заробітку мобілізованих працівників та компенсації з бюджету
Актуальні питання-відповіді щодо відображення у Звіті з ЄСВ виплат мобілізованим працівникам

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!