Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд спростив умови оренди держмайна операторами телекомунікацій

December 14, 2016

Уряд прийняв постанову від 23.11.16 р. № 930 "Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу".
Постановою передбачено, що розміри орендної ставки за використання нерухомого державного майна операторами телекомунікацій становитимуть для розміщення офісів - 40%, для технічних засобів та антен - 18%.
Це дозволить встановити чітку прозору процедуру застосування розмірів орендних ставок, підвищити ефективність використання та конкурентоспроможність об'єктів державного майна, зменшити витрати суб'єктів господарювання на оплату оренди, а також стимулюватиме ділову активність на ринку телекомунікацій.
Крім того, з метою розвитку сфери кінематографії документом продовжено період спрямування коштів, отриманих від оренди майна підприємств, установ та організацій галузі кінематографії, що належать до сфери управління Мінкультури, на виконання їх статутних завдань до 31 грудня 2019 року.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-uprostilo-usloviya-arendy-gosimushhestva-operatorami-telekommunikacij

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!