Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд ухвалив рішення для заключного етапу укладення угод щодо закупівлі ліків

November 25, 2016

23 листопада Уряд ухвалив рішення для проведення заключного етапу укладення угод з міжнародними організаціями щодо закупівлі лікарських засобів та медичних виробів на 2016 рік. Це дозволить забезпечити ліками та медичними виробами пацієнтів дитячої онкології та онкогематології, хворих на гепатити В та С, туберкульоз та ВІЛ-інфікованих.
Відповідні зміни внесено до постанови «Про затвердження переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод (договорів) щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2016 році за бюджетною програмою 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру».
Цей перелік доповнили такими напрямками державних закупівель, як дитяча онкологія, онкогематологія та замісна підтримуюча терапія.
Вперше закупівлю медикаментів для замісної підтримуючої терапії здійснять за кошти державного бюджету, що дозволить виконати зобов'язання України перед Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (Глобальний Фонд) та отримати додатково 13 мільйонів доларів гранту для закупівлі вкрай важливих ліків для лікування ВІЛ та туберкульозу. Крім того, це суспільно важливе рішення, адже замісна підтримуюча терапія - один із найважливіших факторів контролю поширення епідемії ВІЛ.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-prinyalo-reshenie-dlya-zaklyuchitelnogo-etapa-zaklyucheniya-soglashenij-o-zakupke-lekarstv

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!