Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд пропонує спростити використання РРО для малого бізнесу

March 1, 2016

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект  № 4117 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо лібералізації готівкових розрахунків».
Законопроектом пропонується доповнити існуючий перелік типів реєстраторів розрахункових операцій та ввести поняття «розподіленої комп’ютерно-касової системи».
Передбачається перехід до інтернет-підключення фіскальних пристроїв (в основному, з використанням GPRS мережі) і реалізації он-лайн збору інформації та автоматизованого її аналізу. Поширений варіант касового апарату з вбудованим GPRS терміналом і SD-картою. Тобто в якості терміналу підприємці зможуть використовувати звичайні планшети, смартфони, ноутбуки, комп’ютери.
Застосування РРО є необхідною умовою для подолання «тіньової» підприємницькою діяльності, легалізації фактичних доходів підприємців та сплати податків до бюджету у повному обсязі. Проте, сьогодні фіскальні пристрої є досить дорогими в обслуговуванні. Як зазначено у пояснювальній записці до законопроекту, застосування діючих РРО суб’єктами малого та середнього бізнесу призводить до збільшення витрат підприємців, що, в умовах погіршення економічного становища в державі та зниження купівельної спроможності громадян України, негативно впливає на підприємницьку активність.
Депутати передбачають, що прийняття проекту Закону України значно спростить процедуру та знизити витрати підприємців на придбання РРО, водночас зменшить напругу серед підприємницької спільноти та створить передумови для демонополізації ринку РРО в Україні.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-predlagaet-uprostit-ispolzovanie-RRO-dlya-malogo-biznesa.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!