Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд планує посилити відповідальність за викрадення автомобіля

May 11, 2016

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4559 "Про внесення змін до статті 289 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом".
Законопроектом пропонується посилити кримінальну відповідальність за злочинні діяння, передбачені статтею 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом), шляхом встановлення більш суворого покарання за їх вчинення.
Згідно з проектом, незаконне заволодіння ТЗ (ч. 1 ст. 289) карається штрафом від 1000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (зараз - до 1200) або обмеженням волі на строк від 3 до 5 років, або позбавленням волі на строк від 3 до 6 років (зараз - обмеження/позбавлення на строк 3 - 5 років).
Ті ж дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з насильством, яке не є небезпечним для життя, або вчинені з проникненням у приміщення, або якщо вони завдали значної матеріальної шкоди (ч. 2 ст. 289), - пропонується карати позбавленням волі на строк від 6 (зараз - від 5) до 8 років з конфіскацією майна або без такої.
А за дії, передбачені ч. 1 або 2, вчинені організованою групою або поєднані з насильством, небезпечним для життя, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо вони завдали великої матеріальної шкоди (ч. 1 ст. 289), - запропоновано покарання в вигляді позбавлення волі на термін від 8 (зараз - від 7) до 12 років з конфіскацією майна або без такої.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-planiruet-usilit-otvetstvennost-za-ugon-avtomobilya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!