Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд планує посилити відповідальність за порушення стосовно мобілізованих працівників

July 3, 2015

КМУ схвалив законопроект № 2222а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності керівників підприємств, установ, організацій за недодержання вимог законодавства стосовно збереження за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, місця роботи, посади і виплати компенсації середнього заробітку».
Законопроектом передбачається внести зміни до ст. 265 КЗпП щодо накладення штрафу на керівників підприємств, установ, організацій у разі незабезпечення збереження за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, місця роботи, посади і виплати компенсації середнього заробітку — у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (6090 грн.), встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.
Також проектом акта пропонується внести зміну до ст. 41 Кодексу про адміністративні правопорушення щодо накладення штрафу на цих посадових осіб у разі порушення зазначених вимог законодавства про працю від 30 до 100 НМДГ (від 510 до 17000 грн).

За матеріалами Урядового порталу.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!