Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд планує призупинити передачу майна державних ПТНЗ в комунальну власність

April 18, 2016

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4365 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо призупинення передачі майна державних професійно-технічних навчальних закладів в комунальну власність".
Законопроектом пропонується призупинити дії з передачі державного майна в комунальну власність до прийняття проектів законів України «Про освіту» і «Про професійну освіту».
Законопроектом пропонується виключити абзац четвертий статті 27 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (далі – Закон), згідно з яким Кабінету Міністрів України доручено забезпечити передачу з державної власності у комунальну власність відповідних установ, закладів та організацій/професійно-технічних закладів та інших навчальних закладів, які надають послуги з підготовки кваліфікованих робітників.
Положення абзацу четвертого статті 27 Закону узгоджується з нормами абзацу першого цієї статті, відповідно до якого Уряду доручено  передати до 1 січня 2016 року видатки на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах на фінансування з місцевих бюджетів.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-planiruet-priostanovit-peredachu-imushhestva-gosudarstvennyx-PTU-v-kommunalnuyu-sobstvennos.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!