Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд не планує підвищення зарплат народним депутатам у Держбюджеті на 2017 рік

October 25, 2016

Уряд не підтримує пропозицію народних депутатів щодо підвищення заробітних плат членів Парламенту і не планує таке підвищення у Державному бюджеті на 2017 рік.
В Бюджеті немає жодного слова про підвищення заробітної плати депутатам удвічі. Це питання - постанови Парламенту. Самі парламентарі внесли цю зміну в Постанову, і в Постанові це записано. Тобто фактично Парламент сам для себе зняв обмеження, але ці обмеження не можуть бути профінансовані, тому що ні в Бюджеті-2016 року таких змін немає, тобто таких грошей немає і, беззаперечно, що Уряд не буде підтримувати таке двократне збільшення на наступний рік цього фінансування.
У Бюджеті на 2017 рік Уряд запропонував підвищення заробітної плати лікарям та освітянам, а також збільшення інших соціальних видатків.
Так, з 1 грудня 2016 року до 1 грудня 2017 року мінімальна пенсія і заробітна плата зростуть за чинними нормами і відповідно до проекту Бюджету у сукупності на 20%.
Серед інших пріоритетів у проекті Бюджету на 2017 рік, визначених Урядом: збільшення фінансування на національну безпеку і оборону, у реальний сектор економіки, зокрема у більш масштабне будівництво доріг, що стимулюватиме створення робочих місць.
Також передбачена підтримка малих та середніх фермерських господарств. При цьому Уряд розглядає можливості розширення бази оподаткування для того, щоб консолідувати на цей сектор близько 10 млрд грн замість 5,5 млрд грн запланованих раніше.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-ne-planiruet-povyshenie-zarplat-narodnym-deputatam-v-Gosbyudzhete-na-2017-god.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!