Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уряд не буде обмежувати максимальний розмір грошового забезпечення військовослужбовців

February 24, 2016

Ухвалено зміни до постанови Кабміну від 01.01.14 р. № 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету".
Прийнятий документ передбачає зняття обмеження на максимальний розмір грошового забезпечення та належного соціального захисту військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, які беруть участь в заходах з проведення антитерористичних операцій, виконують завдання із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об'єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільнення цих об'єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою.
идатки здійснюватимуться в межах асигнувань на грошове забезпечення (заробітну плату), передбачених у Держбюджеті 2016 року для утримання Міноборони та інших утворених відповідно до законодавства військових формувань.
Постанова прийнята для реалізації рішень Уряд щодо належного грошового забезпечення військовослужбовців, яке дасть змогу підвищити рівень їх соціального захисту.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-ne-budet-ogranichivat-maksimalnyj-razmer-denezhnogo-obespecheniya-voennosluzhashhi.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!