Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

З’явилась можливість виграти грант для підтримки твого проекту

August 11, 2016

Посольство Австрії запускає нову грантову програму для підтримки проектів, спрямованих на підтримку переселенців. Раніше завдяки програмі було профінансовано вдосконалення терапевтичних послуг у львівському реабілітаційному центрі «Джерело».
Посольство Австралії в Києві запускає Програму прямої допомоги (Direct Aid Program – DAP) на 2016-2017 роки і запрошує подавати заявки громадські групи, неурядові організації та організації приватного сектора, які прагнуть фінансування для підтримки діяльності в галузі розвитку на місцевому рівні в Україні.
Програма підтримує спільні проекти, які залучили бенефіціарів для ідентифікації, проектування та управління. DAP проекти зазвичай реалізуються впродовж відносно короткого часу (не більш як 1,5 роки) з бюджетом приблизно 45 тис. доларів США.
В Україні пріоритет надаватиметься проектам, зокрема спрямованим на поліпшення становища внутрішньо переміщених осіб, особливо жінок та дітейУ 2015-2016 роках Посольство Австралії підтримало чотири проекти DAP у Києві, Львівській та Запорізькій областях.
Зокрема проекти передбачали фінансову підтримку для придбання нового обладнання для покращення діагностування пацієнтів національної дитячої спеціалізованої лікарні у Києві; забезпечення професійними курсами для підвищення добробуту і перспектив зайнятості внутрішньо переміщених жінок у Дрогобичі; надання допомоги для забезпечення основних потреб вразливих внутрішньо переміщених одиноких матерів з дітьми з регіону конфлікту через готівково-ваучерний проект у Бердянську.
Остаточним терміном подання заявок на фінансування проектів DAP на 2016-2017 роки визначено 14 вересня 2016 року до 17.00 (за київським часом). Заявки, що надійдуть пізніше, розглядатись не будуть.
Більш детальну інформацію про програму прямої допомоги можна знайти за посиланнями: www.ukraine.embassy.gov.au/kyiv/dap.html
Форму заявки можна завантажити за посиланням: www.ukraine.embassy.gov.au/kyiv/dap.html
У посольстві радять направляти всі заявки і запити на електронну адресу: AustEmbKyiv@dfat.gov.au із зазначенням теми «DAP application»  або «DAP enquiry».

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Poyavilas-vozmozhnost-vyigrat-grant-dlya-podderzhki-tvoego-proekta.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!