Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Постанова НКРЕКП про ставки плати за підключення до електромереж на 2016 р. набула чинності

February 26, 2016

Постанова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) № 3019 від 22 грудня про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок на 2016 рік опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр" та набула чинності. Мінюст затвердив постанову 23 лютого.
Як повідомлялося, пауза з юстирування цього документа, внесеного НКРЕКУ до Мін'юсту 25 грудня, фактично заблокувало майже на два місяці надання послуг з приєднання електроустановок.
Глава НКРЕКУ Дмитро Вовк на минулому тижні звинуватив Міністерство юстиції в "піарі", оскільки воно замість виконання своїх функцій щодо державної реєстрації відповідних ставок на 2016 рік прийняло рішення обговорити і озвучити свою відмову від реєстрації постанови регулятора на засіданні уряду.
Д.Вовк також повідомив, що регулятор ще 15 квітня 2015 направив до Кабміну свої пропозиції до закону для спрощення процедури приєднання до енергомереж. При цьому законопроект про новий ринку електроенергетики також знаходиться в Кабміні ще з грудня 2015 року, а "функції рецензента" виконує секретаріат уряду.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Postanovlenie-NKREKU-o-stavkax-platy-za-podklyuchenie-k-elektrosetyam-na-2016-g.-vstupilo-v-silu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!