Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

День відкритих дверей: семінар-практикум у Львові!

October 2, 2017

Львівський обласний осередок громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» провів 29 вересня безплатний семінар-практикум для всіх бажаючих бухгалтерів і керівників підприємств на тему: «Головний бухгалтер і безпека бізнесу: усе про блокування реєстрації податкових накладних та як із цим боротися».
Учасники семінару отримали актуальну інформацію щодо: перспективного законодавства та нововведень; проблемних питань реєстрації податкових накладних; відряджень на підприємстві (у відповідях на запитання); позик, кредитів, фінансової допомоги; оформлення в типових конфігураціях «1С:Підприємство» оплати часу перебування у відрядженні та звіту про використання грошових коштів.
Теми семінару розкрили Висоцька О. О., експерт ГО «ВБК», сертифікований аудитор; Гриневич І. Р., представник партнера-франчайзі із супроводу та впровадження «1С:Підприємство», бізнес-консультант компанії «1С-Рарус Львів».
Усі учасники семінару-практикуму отримали в подарунок номери видань «Баланс» і «Бібліотека «Баланс»». Приємною несподіванкою став розіграш сертифіката на участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України-2017».

Чекаємо вас на подальших семінарах і вебінарах.
Слідкуйте за анонсами на сайті Баланс-Клуб
Приєднуйтеся до нас у соціальній мережі Facebook

Олена Назарець,
голова Львівського обласного осередку
громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»
lviv@b-club.com.ua

[i3931]

Ваші колеги вже застосовують на практиці знання,
отримані на семінарах-практикумах
від Всеукраїнського бухгалтерського клубу!
Приєднуйтеся до своїх успішних колег і ви!

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!