Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Семінар-практикум із користю для плідної роботи, тіла та душі

October 24, 2017

25 жовтня в актовому залі Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка  відбувся семінар-практикум для бухгалтерів області, організований ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», Полтавським представництвом групи компаній «Баланс» спільно з управлінням культури Полтавської обласної адміністрації.  
Лектори Світлана Мисочка, головний бухгалтер управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, та Антон Янко, лектор-експерт ГО «ВБК», переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України», автор статей з питань обліку та оподаткування заробітної плати та інших розрахунків з персоналом, розглянули питання індексації для бюджетної сфери, змін у соціальному законодавстві, поговорили про досвід нарахування з початку року мінімальної заробітної плати та підбили підсумки звітності за ІІІ квартал 2017 року.
Сюрпризом для бухгалтерів став музичний подарунок від лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів – ансамблю народних інструментів «Гротеск». Жовтень – «Місяць здоров’я з Балансом»! Кожен бажаючий бухгалтер на початку й після закінчення заходу мав можливість виміряти свій тиск. Тож семінар-практикум пройшов із користю для плідної роботи, тіла та душі.

Чекаємо вас на подальших семінарах і вебінарах.
Слідкуйте за анонсами на сайті Баланс-Клуб
Приєднуйтеся до нас у соціальній мережі Facebook

Iнна Фещенко,
голова Полтавського обласного осередку
громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»
pl@b-club.com.ua

[i3960]

Ваші колеги вже застосовують на практиці знання,
отримані на семінарах-практикумах
від Всеукраїнського бухгалтерського клубу!
Приєднуйтеся до своїх успішних колег і ви!

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!