Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Проект Мінфіну щодо податку на виведений капітал, блокування реєстрації ПН і РК, на що звернути увагу бухгалтеру, як не допустити помилок (приклади з життєвого досвіду)

July 28, 2017

25 липня в актовому залі Тернопільського кооперативного коледжу відбувся семінар-практикум для бухгалтерів комерційних і агропідприємств області, організований Тернопільським обласним осередком ГO «Всеукраїнський бухгалтерський клуб». Слухачі були проінформовані про сервіси компанії та початок передплати на 2018 рік.
Усі теми семінару професійно, з наведенням прикладів висвітлила лектор Панченко Інна Анатоліївна, експерт ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», сертифікований аудитор України, керівник департаменту бухгалтерського та податкового консалтингу ТОВ SCI-КОНСАЛТИНГ, канд. екон. наук. Особливо цікавим для учасників був розгляд проекту Мінфіну щодо податку на виведений капітал та проблемних питань щодо блокування реєстрації ПН і РК.

Лемак Оксана Юріївна, головний бухгалтер ПП «Рембудзахід»:
– Отримала дуже цікаву інформацію про проект Мінфіну щодо податку на виведений капітал, про проблемні питання блокування реєстрації ПН і РК, на що звернути увагу бухгалтеру, як не допустити помилок. Лектор наводила приклади з життєвого досвіду. Дуже вдячна лектору та організаторам за такі семінари, завдяки їм я набуваю впевненості у своїх діях, а все почуте застосовую у своїй роботі.

Чекаємо вас на наступних семінарах і вебінарах.
Слідкуйте за анонсами на сайті: https://balance.ua/ua/news/all/post/priglashaem-na- seminary/
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах: https://www.facebook.com/vbc.balance

Ганна Чабан,
голова Тернопільського обласного осередку
громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»
te@b-club.com.ua

[i3828]

Ваші колеги вже застосовують на практиці знання,
отримані на семінарах-практикумах
від Всеукраїнського бухгалтерського клубу!
Приєднуйтеся до своїх успішних колег і ви!

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!