Перевірки, ПДВ та РРО: головні зміни в роботі бізнесу у 2017 році
![](/assets/files/2017/03/30/post_preview_59fa2c7cc310b14908640007380.jpg)
24 березня 2017 року відбулася знакова подія для бізнесу Дніпропетровщини. Департамент економічного розвитку Державної обласної адміністрації спільно із громадською організацією «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», редакцією журналів «БАЛАНС» та «Бібліотека «Баланс», а також редакцією газети «Приватний підприємець» провели семінар «Головні зміни в роботі бізнесу – 2017: перевірки, ПДВ та РРО».
Як зазначила начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Кефель Алла Василівна, семінар зібрав кращих експертів не тільки Дніпропетровської області, а й України. Гострі та актуальні питання висвітлювали шеф-редактор видань «БАЛАНС» і «Бібліотека «Баланс» Целуйко Ольга Борисівна, керівник юридичного департаменту ВКК «Баланс-Клуб» Кантерман Олена Анатоліївна, редактор видання «БАЛАНС» Омельницька Зінаїда Яківна, а також Олена Зубченко, заступник головного редактора газети «Приватний підприємець» та Галина Бакум, юрист, адвокат юридичної фірми «Прецедент».
Першим із питань до обговорення було питання перевірки дотримання законодавства про працю – хто сьогодні має право перевіряти дотримання трудового законодавства, до кого цього року прийдуть органи Держпраці з плановою перевіркою, які документи будуть цікавити перевіряючих першочергово тощо.
Другий блок був присвячений ПДВ та тим нововведенням, які вже є зараз та очікують із 1 квітня 2017 року. Особливості застосування РРО підприємцями-єдиноподатниками були обговорені в третьому блоці семінару, а четвертий – завершальний блок був присвячений підготовці до податкових і неподаткових перевірок.
Під час проведення семінару відбувалася його пряма трансляція. Зараз відео доступне для перегляду
Загалом семінар зібрав близько 350 учасників. Об’єднані однією метою – вирішити найгостріші питання, які хвилюють бізнес сьогодні, усі учасники семінару отримали не тільки можливість прослухати семінар, але й поспілкуватися, поставити запитання, отримати відповіді на них та окреслити коло питань, які будуть висвітлені на наступному семінарі.
Тож ми запрошуємо вас до наших семінарів.
Слідкуйте за інформацією на сайті https://balance.ua/ua/news/all/post/priglashaem-na-seminary/
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: https://www.facebook.com/vbc.balance
Більше фото на нашій сторінці у facebook.
З повагою Марина Кундій,
голова Дніпропетровського обласного осередку
громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»
dp@b-club.com.ua
(067) 834-90-80