Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Медична реформа – роз’яснення від фахівців бюджетної сфери

November 24, 2017

22 листопада у Полтаві пройшов освітній захід для бухгалтерів – розпорядників бюджетних коштів місцевих бюджетів, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів державної влади Полтавщини, організований ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» спільно з департаментом охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації та кафедрою бухгалтерського обліку та аудиту ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».  Тему «Листки непрацездатності та оплата  праці – відповіді на актуальні питання» висвітлили лектори: Тамара Дідоренко, заступник начальника – завідувач сектору матеріального забезпечення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області; Антон Янко, лектор-експерт ГО «ВБК», переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України», автор статей з питань обліку та оподаткування заробітної плати та інших розрахунків з персоналом.
Відгуки учасників:
– Семінар сподобався. Широко висвітлено питання нарахування лікарняних та декретних. Оплата праці завжди є нагальним питанням для бухгалтерів. Цікаво та змістовно висвітлено деякі нюанси з оплати праці, відряджень, відпусток. Велика подяка організаторам та лекторам. Сподіваюсь на наступні зустрічі!

– Семінар сподобався  чіткими роз’ясненнями щодо нарахування заробітної плати та новими змінами на 2018 рік.

– Семінар-практикум змістовний, цікавий, питання висвітлено у повному обсязі, зрозуміло. До початку семінару у мене було питання щодо зауважень до заповнення листка непрацездатності, визначення помилок – на семінарі я отримала змістовну відповідь. Сподобалися роз’яснення щодо медичної реформи. Вдячна за викладений матеріал, він знадобиться  у подальшій роботі!

Чекаємо вас на подальших семінарах і вебінарах.
Слідкуйте за анонсами на сайті Баланс-Клуб
Приєднуйтеся до нас у соціальній мережі Facebook

Iнна Фещенко,
голова Полтавського обласного осередку
громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»
pl@b-club.com.ua

Ваші колеги вже застосовують на практиці знання,
отримані на семінарах-практикумах
від Всеукраїнського бухгалтерського клубу!
Приєднуйтеся до своїх успішних колег і ви!

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!