Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

День відкритих дверей для бухгалтерів комерційної сфери та агропідприємств Хмельниччини

22 вересня 2017 р.

21 вересня «Баланс» та ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» організували день відкритих дверей для бухгалтерів Хмельниччини – провели в м. Хмельницькому семінар-практикум на тему: «Зміни у критеріях блокування реєстрації ПН. Поворотна та безповоротна фінансова допомога. Інвентаризація. Відрядження.»
Жваве обговорення серед бухгалтерів викликав виступ голови ХТВ АПП Семкова Р.Р., який запропонував взаємовигідні умови співпраці з ГО «ВБК».
Лектор-експерт ГО «ВБК», сертифікований аудитор, канд. екон. наук Гуменюк А.Ф. провела аналіз змін до законодавства, надала корисну інформацію щодо змін у критеріях блокування реєстрації податкових накладних та роз’яснень ДФС щодо розблокування реєстрації ПН, розкрила питання поворотної та безповоротної фінансової допомоги, інвентаризації та відрядження на підприємстві.

Юхимчук Надія Василівна, ТОВ «Технологія-Т»:
– З перших днів роботи на підприємстві я відвідую семінари «Баланс-Клубу». Завжди задоволена ними, адже щоразу отримую багато корисної та цікавої інформації, яка допомагає мені покращувати свій професійний рівень, а підприємству це приносить значну користь. Крім того, мені подобається лектор Гуменюк А.Ф., яка завжди якісно і на прикладах подає інформацію, чим допомагає досконало розібратися зі змінами в бухгалтерському законодавстві. Таким чином, я вважаю, що проведення таких бухгалтерських семінарів є дуже важливим та корисним для всіх бухгалтерів. Дякую!

Паламарчук Ірина Василівна, ТОВ « Голд Ексім»:
– Дуже вичерпна інформація щодо блокування податкових накладних та процедури їх розблокування. Цікаво було послухати та взяти щось нове про відрядження та виплату коштів під звіт та на відрядження. Побажання: працювати далі, допомагати бухгалтерам у їх професійній сфері. Дякую!

Чекаємо вас на подальших семінарах і вебінарах.
Слідкуйте за анонсами на сайті: https://balance.ua/ua/news/all/post/priglashaem-na- seminary/
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах: https://www.facebook.com/vbc.balance

Ткач Ольга Петрівна,
голова Хмельницького обласного осередку
громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»
km@b-club.com.ua

[i3908]

Ваші колеги вже застосовують на практиці знання,
отримані на семінарах-практикумах
від Всеукраїнського бухгалтерського клубу!

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!