Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Семінар-практикум з реалізації вимог нової нормативної бази з питань бухгалтерського обліку та звітності для бюджетних установ у м. Одеса

July 21, 2016

12 липня 2016 року за підтримки Одеської обласної державної адміністрації відбувся семінар-практикум з реалізації вимог нової нормативної бази  з питань  бухгалтерського обліку та звітності для бюджетних установ. Організатор заходу – громадська організація  «Всеукраїнський бухгалтерський клуб».
У семінарі-практикумі  розглядали питання:
1. Вимоги НП(С)БОДС та інших нормативно-правових актів  щодо методології бухгалтерського обліку необоротних активів, практика їх реалізації. Найризиковіші операції з необоротними  активами: реєстрація речових прав, капітальне будівництво, ремонти (поточний, капітальний), поліпшення (реконструкція, модернізація), визначення ліквідаційної вартості, безоплатне отримання тощо.
2. Практичні поради головного бухгалтера: все, що треба знати і зробити бухгалтеру для  реалізації НП(С)БОДС (розпорядчі документи, форми обліку та звітності, порядки тощо).
3. Вимоги НП(С)БОДС та інших нормативно-правових актів щодо методології бухгалтерського обліку та звітності запасів, зобов’язань, інших об’єктів обліку. Вирішення проблемних питань по об’єктах обліку.
4. Організація роботи бюджетної установи по автоматизації бухгалтерського обліку, в т.ч. у  матеріально-відповідальних осіб (МВО). Конкретні приклади, поради  і документи.

Лектори:
Чечуліна Олена Олександрівна, виконавчий директор з питань координації та взаємодії  з бюджетними установами ГО «ВБК», шеф-редактор журналу «Баланс-Бюджет», заслужений економіст України, канд. екон. наук, доцент;    
Сушко Наталія Іванівна, докторант НДФІ ДННУ «Академія фінансового управління», канд. екон. наук, доцент, експерт журналу «Баланс-Бюджет»;
Шашерін Валерій Олександрович, головний бухгалтер військової частини, переможець конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2014 рік»;
Скнаріна  Ольга Михайлівна, головний бухгалтер Одеської обласної клінічної лікарні.

Із привітальним словом до учасників звернулась Чепурова С.В. – виконавчий директор ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб». Привітавши бухгалтерів із професійним святом Днем бухгалтера, зупинилась  детально на досягненнях бухгалтерського клубу і надбаннях. Наголосила, що в рамках співпраці з Міністерством фінансів ГО «ВБК» організувала  понад 50 семінарів-практикумів для бюджетних установ протягом 2015 – 2016 років по всій Україні.
У семінарі взяли участь понад 200 бухгалтерів бюджетної сфери міста Одеси, Одеської та Миколаївської областей.  Семінар пройшов у форматі запитань – відповідей між експертами і учасниками, розглядалось дуже багато практичних питань.  Для учасників були організовані святковий фуршет та професійна фотосесія. Перехопила подих демонстрація фільму про Бухгалтерів з різних куточків України «І Бог створив бухгалтера», на обличчях учасників читалось тільки одне: «Гордість, що він бухгалтер». Слухачі семінару-практикуму дуже дякували лекторам і організаторам семінару за такий корисний і своєчасний захід.

Бухгалтери лишили свої відгуки:

Петрова Наталя Сергіївна, головний бухгалтер Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ:
– Велика подяка організаторам семінару за змістовний та висококваліфікований семінар. З нагоди Дня бухгалтера дозвольте привітати всіх зі святом та побажати міцного здоров’я та мирного неба над головою. Хай щастить.

Февральова Людмила Олександрівна, бухгалтер В/Ч 3821 написала:
– Величезне спасибі за Вашу роботу! Дуже приємно отримати вичерпні відповіді на непоставлені, але наболілі питання. Завдяки Вам ми стаємо сильнішими. Наші підприємства й організації легше та безболісно проходять перевірки аудиторів. Всього Вам самого доброго та найкращого, процвітання і любові, а бухгалтерія – це любов!

Світлана Чепурова,
виконавчий директор ГО «ВБК» 

[i3155]

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!