Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

День відкритих дверей для бюджетних організацій Запорізької області

13 жовтня 2017 р.

10 жовтня в Запоріжжі пройшов день відкритих дверей для головних бухгалтерів – розпорядників бюджетних коштів місцевих бюджетів, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів державної влади. Запорізький обласний осередок ГО «ВБК» та редакція «Баланс-Бюджету» за підтримки Обласного казначейства й ТОВ «Електронні закупівлі» провели семінар-практикум на тему «Нововведення в методології бюджетного обліку. Облік основних засобів. Закупівлі в ProZorro». Захід пройшов під девізом «Місяць здоров'я з «Баланс-Бюджетом», і всі бажаючі змогли виміряти свій тиск прямо в залі.
Питання семінару: новини бюджетного законодавства; облік операцій з основними засобами; підвищення зарплати в органах місцевого самоврядування, освітніх установах; основні умови проведення закупівель в електронній системі ProZorro на електронному майданчику «Держзакупівлі онлайн».
Лектори: Качковська О. І., експерт ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» із питань бухгалтерського обліку в бюджетних установах, редактор напряму видання «Баланс-Бюджет»; Піскун О.С., експерт ТОВ «Електронні закупівлі»; Рясна А.С., експерт ТОВ «Електронні закупівлі»; Горулько Е.М., головний бухгалтер Облказначейства; Устименко О. В., начальник управління Облказначейства.

Шестенко Жанна, ЦЗ «Правобережний»:
– Висока компетентність, професіоналізм і авторитет доповідача - експерта з питань бухгалтерського обліку та звітності, казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів, державного фінансового контролю Качковської Олени Іванівни допомогли учасникам семінару вирішити низку проблемних питань, що виникають у бюджетних установах. Спасибі.

Ісаєнко І.В., бухгалтер КУ «Міська лікарня 1»:
– Багато відповідей і практичних порад з окремих процедур бухгалтерського обліку та звітності, які безпосередньо хвилюють головних бухгалтерів, отримали учасники в кінці семінару, а активне обговорення питань порядку денного підтвердило важливість і необхідність зустрічей такого формату.

Чекаємо вас на подальших семінарах і вебінарах.
Слідкуйте за анонсами на сайті Баланс-Клуб
Приєднуйтеся до нас у соціальній мережі Facebook

Ірина Нефедова, голова Запорізького обласного осередку
громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»
zp@b-club.com.ua

[i3947]

Ваші колеги вже застосовують на практиці знання,
отримані на семінарах-практикумах
 від Всеукраїнського бухгалтерського клубу!
Приєднуйтеся до своїх успішних колег і ви!

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!