Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Допомога по безробіттю виплачуватиметься два рази на місяць

13 лютого 2015 р.

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект № 1046 про внесення доповнень до Закону "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо врегулювання питань періодичності, строків виплати допомоги по безробіттю).
Проектом передбачається встановити, що:
- допомога по безробіттю виплачуватиметься два рази на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата;
- одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації безробітним підприємницької діяльності здійснюватиметься протягом 14 днів після дня здійснення державної реєстрації юрособи, набуття статусу підприємця фізособою.

За матеріалами офіційного веб-порталу ВР України.

Зазначимо, що питання періодичності, строків, граничних термінів виплати допомоги по безробіттю на рівні закону зараз не врегульовано.
На підзаконному рівні ці питання частково врегульовано Порядком надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності, який затверджений Наказом Мінсоцполітики від 20.11.2000 р. № 307.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!