Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Після держреєстрації припинення підприємницької діяльності фізособа продовжує обліковуватися у ДФС

13 липня 2016 р.

У листі ГУ ДФС у м. Києві від 06.07.2016 № 4449/Г/26-15-13-02-15 податківці зазначили, що зняття з обліку у контролюючих органах фізосіб-підприємців здійснюється на підставі відомостей з ЄДР про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізособи-підприємця.
Дата зняття з обліку фізособи – підприємця як платника податків відповідає даті отримання відомостей про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізособи – підприємця.
Після держреєстрації припинення підприємницької діяльності фізособа продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізична особа – платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності.
Така фізична особа має забезпечити остаточні розрахунки з податків від провадження підприємницької діяльності, та в установлені строки подати до ДФС річну податкову декларацію за звітний рік, у якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Posle-gosregistracii-prekrashheniya-predprinimatelskoj-deyatelnosti-fizlico-prodolzhaet-uchityvatsya-v-GFS

 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!