Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Порядок виконання митних формальностей зазнав змін

27 квітня 2016 р.

Мінфін прийняв наказ від 28.03.16 р. № 395 "Про затвердження Змін до Порядку виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення товарів із застосування митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа".
Встановлено, що посадова особа підрозділу митного оформлення для виконання митних формальностей за відповідною митною декларацією призначається в автоматичному режимі автоматизованою системою митного оформлення в порядку черговості надходження митних декларацій для митного оформлення.
Виконання митних формальностей за митною декларацією може бути передано іншій посадовій особі підрозділу митного оформлення (з внесенням відповідних відомостей до автоматизованої системи митного оформлення) керівником цього підрозділу митного оформлення або особою, яка виконує його обов'язки, якщо:
- товари підлягають державному експортному контролю;
- посадова особа підрозділу митного оформлення, яка почала митні формальності по митній декларації, що не завершила їх в свій робочий час або перебуває в стані тимчасової непрацездатності.
Перевірка електронної митної декларації з електронними документами та призначення посадової особи підрозділу митного оформлення для виконання митних формальностей проводяться з використанням автоматизованої системи митного оформлення в автоматичному режимі в порядку черговості їх надходження. Автоматизована система митного оформлення в автоматичному режимі пересилає електронну митну декларацію та електронні документи до відповідного підрозділу митного оформлення органу доходів і зборів для отримання посадовою особою підрозділу митного оформлення для виконання митних формальностей за цією електронною митною декларацією.
Посадова особа підрозділу митного оформлення для виконання митних формальностей за попередньою митною декларацією, яка містить всю необхідну інформацію для випуску і по якій було здійснено пропуск усього обсягу задекларованих товарів через митний кордон України, призначається в автоматичному режимі.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Poryadok-vypolneniya-tamozhennyx-formalnostej-preterpel-izmenenij.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!