Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Порядок оподаткування ПДВ портових зборів

6 березня 2014 р.

Міндоходів відзначило, що операції з постачання послуг, що надаються іноземним та вітчизняним суднам (у тому числі судам, які прямують у морський порт або з морського порту баластом (без вантажу) для здійснення навантаження/розвантаження в рамках міжнародних перевезень), які здійснюють міжнародні перевезення пасажирів, їхнього багажу і вантажів та оплачуються українськими портовими зборами, звільняються від обкладення ПДВ. При цьому основною умовою застосування портом такої пільги є наявність документів, що підтверджують здійснення судном міжнародних перевезень.
У разі здійснення внутрішніх перевезень пасажирів, їхнього багажу і вантажів, звільнення від сплати ПДВ на операції з надання послуг, оплачуваних портовими зборами, не поширюється, і такі операції підлягають оподаткуванню ПДВ у загальному порядку за основною ставкою.
На операції з постачання послуг, що надаються суднам, які прямують у морський порт або з морського порту баластом (без вантажу) для здійснення навантаження/розвантаження в рамках внутрішніх перевезень, згадана пільга також не поширюється, і такі операції підлягають обкладенню ПДВ у загальному порядку за основною ставкою.

Лист Міндоходів від 19.12.13 р. № 17866/6/99-99-19-04-02-15.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!