Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Порядок конкурсного відбору керівника багатоквартирним будинком вже в дії

13 липня 2016 р.

12 липня набув чинності наказ Мінрегіону від 13.06.16 р. № 150 Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку.
Документом визначається процедура підготовки до конкурсу, його проведення і визначення переможця, перелік необхідної документації, терміни подачі конкурсних пропозицій, кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.
Передбачено, що організатор конкурсу (виконавчий орган місцевої ради, на території якого розташований багатоквартирний будинок) складає перелік будинків, в яких не створено ОСББ, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, і оголошує по ним конкурс з призначення керуючого.
Для проведення конкурсу організатор конкурсу створює конкурсну комісію, яка для проведення конкурсу готує конкурсну документацію.
Організатор конкурсу розміщує на офіційному сайті органу місцевого самоврядування та в ЗМІ оголошення про проведення конкурсу.
Учасником конкурсу може бути ФОП або юрособа-СПД. Для участі в конкурсі учасники конкурсу подають заяву, при цьому конкурсна пропозиція подається по кожному об'єкту окремо.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Poryadok-konkursnogo-otbora-upravlyayushhego-mnogokvartirnym-domom-uzhe-v-sile

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!