Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Положення про порядок та умови торгівлі інвалютою зазнало змін

6 липня 2017 р.

З метою забезпечення належних умов для здійснення валютних інтервенцій унесено зміни до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою, затвердженого постановою Правління НБУ від 10.08.05 р. № 281.
Змінами уточнено, що Нацбанк на початку поточного кварталу засобами електронної пошти направляє суб'єктам ринку повідомлення, що містить перелік банків, які можуть стати учасниками валютної інтервенції, у формі запиту щодо найкращого курсу, а також іншу інформацію в разі необхідності. Такий перелік є діючим до моменту направлення Нацбанком нового повідомлення.
Раніше відповідною нормою передбачалося, що Нацбанк на початку поточного кварталу засобами електронної пошти направляє суб'єктам ринку повідомлення, що містить перелік банків, які в поточному кварталі можуть стати учасниками валютної інтервенції у формі запиту щодо найкращого курсу, а також іншу інформацію в разі необхідності.

Постанова Правління НБУ від 04.07.17 р. № 59 набула чинності з 05.07.17 р. (Офіційне інтернет-представництво НБУ від 04.07.17 р.).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!