Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Покупки в українських «дьюті фрі» перестануть бути анонімними

23 вересня 2013 р.

Міндоходів оприлюднено для обговорення проект постанови Кабміну «Про внесення змін до Правил продажу товарів безмитної торгівлі». Згідно з документом, купити товари у «дьюті фрі» (англ. duty free shop) можна буде лише за наявності посадкового талона на літак чи поїзд. 
Так, проектом передбачено обов’язкове внесення до касового або товарного чеку відомостей про особу покупця, а також, при необхідності, подання пасажирами додаткових документів при купівлі товарів: посадкового талона  для повітряного транспорту, проїзного чи посадочного талона при переміщенні залізницями.
У такий спосіб запропоновані зміни дозволять однозначно ідентифікувати особу покупця, який здійснив покупку в такому магазині, та проконтролювати факт вивозу придбаного товару з території  України. З іншого боку, це забезпечить контроль за дотриманням магазинами безмитної торгівлі правил продажу.
За даними аналітиків Міндоходів, останнім часом все частіше товари, придбані в магазинах безмитної торгівлі, так званих «дьюті фрі», залишаються на території України з подальшим споживанням або реалізацією, що є порушенням митного законодавства нашої країни та завдає шкоди державному бюджету.
Обов’язкове внесення до касового або товарного чеку відомостей про особу покупця у магазинах «дьюті фрі» є звичайною практикою, яка діє в переважній більшості країн світу та Європи.

За матеріалами офіційного порталу Міндоходів.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!