Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Підйомна допомога військовим ЗСУ: є зміни

28 жовтня 2014 р.

Затверджено зміни до Інструкції про порядок виплати військовослужбовцям Збройних Сил України підйомної допомоги, затвердженої наказом Міноборони від 22.10.01 р. № 370.

Зокрема встановлено, що підйомна допомога також виплачується громадянам України, прийнятим на військову службу як особи рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом. При цьому особам, які прийняті на військову службу із запасу і закінчили військові коледжі або навчальні центри (навчальні підрозділи) сержантського складу, підйомна допомога виплачується, якщо вони після закінчення цих закладів призначені у військові частини, розташовані поза пунктом їх постійного проживання до прийняття на військову службу.

Також уточнено, що підйомна допомога виплачується на дружину (чоловіка) незалежно від віку і працездатності, шлюб з якою (яким) зареєстрований до дня прибуття військовослужбовця до нового місця служби або прийому (призову) на військову службу за контрактом (призовом).

Виплата підйомної допомоги здійснюється за кодом економічної класифікації видатків 2250 "Видатки на відрядження" в межах відповідних бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисах військових частин, установ та організацій.

Наказ Міноборони від 08.10.14 р. № 718 набуде чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в ”Офіційному віснику України” від 04.11.14 р. № 86.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!