Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Подайте заяву про вибір квартального звітування з ПДВ!

8 лютого 2017 р.

Платники ПДВ, які застосовували у 2016 році податковий період, що дорівнював календарному кварталу, повинні не пізніше 9 лютого 2017 року подати разом з декларацією за IV квартал 2016 року заяву про вибір на 2017 рік квартального податкового періоду .

У разі не подання такої Заяви разом з декларацією за IV квартал 2016 року такий платник податку зобов'язаний з 01.01.17 р. застосовувати місячний звітний період.

Форму заяви наведено у додатку 1 до Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом  Мінфіну від 25.11.11 р.  № 1492.

Нагадаємо, відповідно до п. 202.2 ПК платники податку, які сплачують єдиний податок можуть вибрати квартальний податковий період. Заява про вибір квартального податкового періоду подається контролюючому органу разом з декларацією за наслідками останнього податкового періоду календарного року. При цьому квартальний податковий період починає застосовуватися з першого податкового періоду наступного календарного року.

У разі якщо платник податку, який застосовував спрощену систему оподаткування, переходить на сплату інших податків і зборів, встановлених ПК, такий платник податку зобов’язаний самостійно перейти на місячний податковий період, починаючи з першого місяця переходу на сплату інших податків і зборів, встановлених ПК, що зазначається у відповідній податковій декларації за наслідками такого місяця.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!