Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Підакцизна сировина використана для виробництва пального: що у декларації акцизного податку?

19 серпня 2016 р.

На підставі яких документів та в якому розділі Декларації акцизного податку (та додатках до неї) платники податку – виробники пального відображають суми акцизного податку, сплаченого при реалізації чи імпорті підакцизної сировини, яка використана для виробництва такого пального?

Для пального, при виробництві якого як сировина використані інші оподатковувані підакцизні товари, сума акцизного податку до сплати зменшується на суму податку, розрахованого для такої сировини. Сума податку щодо сировини, що підлягає відніманню, обчислюється із застосуванням ставок податку на таку сировину, чинних на дату реалізації пального. У разі, якщо така сума перевищує суму податку з пального, виробленого з такої сировини, різниця платнику не відшкодовується.
Податкові зобов’язання з акцизного податку по операціях з реалізації пального, повинні відображатися у рядку В1 розд. В декларації акцизного податку, а суми акцизного податку, сплаченого з підакцизної сировини, яка використана при виробництві пального, згідно з п. 217.6 ПКУ, у рядку В 10.2 розд. В декларації, які обчислюються за формою згідно із додатком 1 до декларації.
Таку відповідь розмістили податківці у ЗІР, категорія 116.07.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Podakciznoe-syre-ispolzovano-dlya-proizvodstva-goryuchego-chto-v-deklaracii-akciznogo-naloga

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!