Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Подаємо звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів

3 лютого 2017 р.

Підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, реєструються у відповідних відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням і щороку подають цим відділенням звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів.
Порядок подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затверджений постановою КМУ від 31.01.07 р. № 70 «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».
Відповідно до вищезгаданого Порядку звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів роботодавці подають (надсилають рекомендованим листом) щороку до 1 березня відділенням Фонду, в яких вони зареєстровані, за формою № 10-ПІ (річна). Форму звітності та Інструкцію щодо її заповнення затверджено наказом Мінпраці від 10.02.07 р. № 42.
Увага! Звіти надаються тільки в паперовому вигляді безпосередньо до територіальних відділень Фонду соціального захисту інвалідів. Чинними законодавчими та нормативними актами не передбачено подання звіту за формою № 10-ПІ (річна) в електронному вигляді.
Додаток до форми 10-ПІ
Звіт за формою 10-ПІ

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Predstavlenie-otchetov-o-zanyatosti-i-trudoustrojstve-invalidov.


Стаття за темою:

2016, "Баланс" № 13-14 "Подаємо звіт до Фонду інвалідів: актуальні запитання"
Із цієї статті ви дізнаєтеся: хто й коли повинен реєструватися у Фонді соцзахисту інвалідів (далі – Фонд), як скласти і в які строки потрібно подати звіт до Фонду і які заходи відповідальності загрожують роботодавцеві, що не виконує вимоги законодавства у цій сфері.
Що можна зробити на практиці: користуючись нашими порадами, правильно скласти та своєчасно подати звіт і вжити необхідні заходи для того, щоб уникнути застосування штрафних санкцій.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!