Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Платформа е-декларацій запрацювала в тестовому режимі

9 серпня 2016 р.

Платформа подачі електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочала роботу в тестовому режимі, офіційна система стане доступною з 15 серпня.
В рамках кампанії «Перші ластівки електронного декларування», яка покликана підготувати державних службовців до впровадження нової системи декларування майна і доходів, експерти Програми Розвитку ООН в Україні детально ознайомили Віце-прем'єр-міністра з процедурою заповнення нової електронної форми декларації. Вона також обговорила з експертами ПРООН ряд питань, які часто виникають у осіб, які повинні заповнювати подібні декларації.
Зокрема, cтало відомо, що саму декларацію можна заповнювати протягом всього 60-денного періоду, зберігаючи чернетку і продовжуючи заповнення в зручний час. У відкритому доступі не відображаються всі дані, які відзначені в декларації.
У той же час Віце-прем'єр висловила надію на те, що Національному агентству з питань запобігання корупції вдасться забезпечити для декларантів функціонування каналів комунікації, які будуть максимально доступним і ефективним інструментом роз'яснення нових правил заповнення декларацій. Питання можуть виникнути, наприклад, щодо оцінки майна, яке раніше не декларувалося.
Також важливими складовими самої декларації є необхідність вказівки даних, зокрема, про незавершені об'єкти будівництва, або про майно, яке перебуває у власності третіх осіб, але контролюється самим декларантом. Основною метою надання цієї інформації є мінімізація підстав для додаткових перевірок особи. Вказуючи такі дані в декларації відразу, особа захищає себе від можливих негативних наслідків, адже Національне агентство з питань запобігання корупції має повноваження щодо здійснення вибіркового моніторингу способу життя суб'єктів декларування з метою встановлення відповідності їх рівня життя наявними у них і членів їх сім'ї майну і отриманим ними доходам, згідно з поданою декларацією такої особи.
Офіційна система буде доступною з 15 серпня 2016 року у офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Platforma-e-deklaracij-zarabotala-v-testovom-rezhime

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!