Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Платник ПДВ є спецрежимником менш ніж 12 місяців: що у додатку 9

4 липня 2016 р.

Який порядок заповнення графи 2 додатку 9 «Розрахунок питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/послуг до вартості всіх товарів/послуг (ДС9)» до податкової декларації з ПДВ суб’єктом господарювання, в тому числі, якщо він зареєстрований як платник ПДВ понад 12 місяців, але перебуває на спеціальному режимі менше ніж 12 місяців?

При заповнені додатку 9 до декларації з ПДВ з позначкою «0121»/«0122»/«0123» в графі 2 «Податковий період (місяць/рік)» питома вага сільськогосподарських товарів/послуг для новоутвореного сільськогосподарського підприємства розраховується за наслідками кожного окремого звітного податкового періоду. Для платників, які зареєстровані суб’єктами спеціального режиму оподаткування не менше 12 послідовних звітних податкових періодів, розрахунок питомої ваги здійснюється за 12 попередніх послідовних звітних податкових періодів сукупно.
Якщо суб’єкт господарювання зареєстрований як платник ПДВ понад 12 місяців, але перебуває на спеціальному режимі менше ніж 12 місяців, в додатку 9 такий платник зазначає обсяги постачання за 12 попередніх послідовних звітних податкових періодів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Platelshhik-NDS-yavlyaetsya-specrezhimshhikom-menee-12-mesyacev-chto-v-prilozhenii-9.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!