Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Платник ПДФО, який навчається в декількох навчальних закладах, має право на податкову знижку

14 травня 2014 р.

Платник податків, який навчається в декількох навчальних закладах України, має право скористатися податковою знижкою на навчання. Водночас, ПК не передбачено права на податкову знижку в частині витрат у вигляді суми коштів, сплачених платником на користь закордонних закладів освіти.
Платник ПДФО має право включити до податкової знижки суму коштів, сплачених закладам освіти, для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати. Така сума не може перевищувати розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень (у 2014 р. – 1710 грн.), в розрахунку на кожну особу, яка навчається, за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного року.
Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ПК.
Для реалізації права громадян на застосування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, разом із річною податковою декларацією про майновий стан і доходи подаються документи для підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки.

За матеріалами офіційного порталу Міндоходів.


Новини за темою:

У які строки звітувати про податкові пільги?

Працюючі пенсіонери мають право на ПСП

Підстави для отримання податкової соціальної пільги

Розлучена мати має право на підвищену податкову соціальну пільгу

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!