Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Планується ввести мораторій на зміну цільового призначення рекреаційних земділянок

12 квітня 2016 р.

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4200 "Про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення за межами населених пунктів".
Законопроектом пропонується ввести мораторій строком на десять років на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення незалежно від форми власності за межами населених пунктів. Мораторій не поширюється на суспільні відносини, що виникають у разі відчуження земельних ділянок рекреаційного призначення для суспільних потреб або з мотивів суспільної необхідності.
Проектом Закону передбачено заборонити ліквідацію та руйнування об’єктів стаціонарної рекреації, визначених Земельним кодексом України, розташованих на земельних ділянках, визначених статтею 1 цього Закону, крім випадків, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. У разі руйнування об’єктів стаціонарної рекреації незалежно від форми власності, пов’язаного з виникненням надзвичайної ситуації, зміна цільового призначення земельних ділянок, на яких були розташовані ці об’єкти, забороняється.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Planiruetsya-vvesti-moratorij-na-izmenenie-celevogo-naznacheniya-rekreacionnyx-zemuchastkov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!