Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Планується посилити відповідальність водіїв напідпитку

1 червня 2016 р.

Верховна Рада прийняла за основу законопроект № 4373 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».
Законопроектом пропонується внести зміни до ст. 25 і ст. 130 КпАП і посилити відповідальність за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.
Передбачається, що позбавлення права керування ТЗ разом з оплатним вилученням та конфіскацією предметів можуть застосовуватись як основні, так і як додаткові адмінстягнення.
Проектом суттєво збільшуються розміри штрафів та строки позбавлення права керування транспортними засобами за керування в стані сп'яніння:
- штраф 600 НМДГ (замість 200), термін позбавлення прав 1 рік;
- при повторності (2 рази протягом 5 років) - штраф 2400 НМДГ, позбавлення прав на 10 років (зараз тільки позбавлення прав на 1 - 10 років);
- за вживання після ДТП - штраф 1200 НМДГ, позбавлення прав на 3 роки, адмінарешт на 15 діб (зараз тільки позбавлення прав на 2 -3 роки, адмінарешт на 10- 15 діб).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Planiruetsya-uzhestochit-otvetstvennost-pyanyx-voditelej.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!