Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Плануєте змінити систему оподаткування? Поспішайте!

13 березня 2017 р.

Нагадуємо, що суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм ПК, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб'єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.
Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб'єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в п. 291.4 ПК.
До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, який визначається з дотриманням вимог, встановлених розд. ХІV ПК (пп. 298.1.4 ПК).
16 березня, четвер — останній день подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з ІІ кварталу та розрахунку доходу за попередній календарний рік.
21 березня, вівторок — останній день подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з ІІ кварталу.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vnimaniyu-platelshhikov-kotorye-planiruyut-izmenit-sistemu-nalogooblozheniya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!