Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Періодичність подання форми 3-ПН

16 січня 2017 р.

Державна служба зайнятості у листі від 04.05.2016 р. № ДЦ-01-3218/0/616 нагадала, що роботодавці зобов'язані своєчасно та в повному обсязі подавати Державній службі зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії).
Така інформація наразі подається роботодавцем за формою 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)", затвердженою наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 р. № 316.
Форма 3-ПН подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії), в тому числі для людей з інвалідністю, не пізніше 10-ти робочих днів з дати відкриття вакансії.
Держслуба зайнятості зауважила, що упродовж року посада (робоче місце), в тому числі у разі звільнення працівника, може бути вільна декілька разів. При цьому роботодавець кожного разу повинен подавати інформацію про вільну посаду (робоче місце), зокрема Форму 3-ПН.
Підтвердження актуальності вакансій роботодавцем законодавством не передбачено.
Разом з тим, фахівці служби зайнятості при видачі зареєстрованим безробітним та шукачам роботи направлення на працевлаштування з'ясовують актуальність вакансії у роботодавця.
Державна служба зайнятості сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню інвалідів з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні та новостворені або пристосовані для осіб з інвалідністю робочі місця, заявлені роботодавцями.
З цією метою державною службою зайнятості постійно ведеться облік осіб з інвалідністю, які звернулися за сприянням у працевлаштуванні, та облік робочих місць, на які, за інформацією роботодавців, можуть бути працевлаштовані громадяни цієї категорії.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Periodichnost-predstavleniya-formy-3-PN.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!