Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Перевезення небезпечних вантажів тільки сертифікованими повітряними суднами

11 листопада 2014 р.

Затверджено Правила сертифікації екземпляра державного повітряного судна України на перевезення небезпечних вантажів, дія яких поширюється виключно на державні повітряні судна.

Документом визначено, що для виконання завдань, пов`язаних із перевезенням небезпечних вантажів, виділяються справні повітряні судна, які занесені до Реєстру державних повітряних суден України, мають Сертифікат льотної придатності екземпляра державного повітряного судна і Сертифікат екземпляра державного повітряного судна на перевезення небезпечних вантажів та перевірені на відповідність вимогам безпеки польотів.

Сертифікацію екземпляра державного повітряного судна на перевезення небезпечних вантажів здійснює уповноважений підрозділ Міноборони.

Заявник подає до уповноваженого підрозділу Міноборони Заяву про видачу Сертифіката екземпляра державного повітряного судна на перевезення небезпечних вантажів, Акт перевірки придатності екземпляра державного повітряного судна та його експлуатаційної документації для перевезення небезпечних вантажів не пізніше ніж за 20 робочих днів до запланованої дати перевезення. Допускається надання вищезазначених документів до уповноваженого підрозділу Міноборони факсимільним або електронним зв`язком із обов`язковим наданням оригіналів документів у строк, що не перевищує 15 днів з дати отримання документів факсимільним або електронним зв`язком, але не пізніше ніж за 5 діб до запланованої дати перевезення.

Документи, які надійшли від заявника, розглядаються уповноваженим підрозділом Міноборони протягом 5 робочих днів з дати їх надходження.

У разі позитивного рішення заявнику видається Сертифікат екземпляра державного повітряного судна на перевезення небезпечних вантажів, зареєстрований, підписаний керівником уповноваженого підрозділу Міноборони та скріплений гербовою печаткою. 

Строк дії Сертифіката не повинен перевищувати 2-х років, але разом з тим не може бути більше строку дії Сертифіката (спеціального сертифіката) льотної придатності цього судна.

Наказ Міноборони від 13.10.14 р. № 729 набуде чинності з дня офіційного опублікування.

Новини за темою:

Змінилися правила дорожнього перевезення небезпечних вантажів

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!