Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Перерахунок ПСП за попередні періоди після подання платником заяви не проводиться

25 квітня 2016 р.

Львівські податківці нагадали, що податкова соціальна пільга (ПСП) починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді зарплати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право. У податковій звітності роботодавець зазначає всі випадки застосування або незастосування ПСП згідно з отриманими від платників податку заявами про застосування пільги, а також заявами про відмову від такої пільги.
Крім того, ст. 2 Порядку надання документів для застосування податкової соціальної пільги, затвердженого постановою КМУ від 29.12.10 р. № 1227 „Про затвердження Порядку подання документів для застосування податкової соціальної пільги” (далі – Порядок), визначено, що платник податку подає роботодавцю заяву про обрання місця застосування ПСП (далі - заява про застосування пільги) за встановленою Державною податковою службою формою.
Враховуючи вищенаведене, податкова соціальна пільга починає застосовуватися до заробітної плати платника податку, нарахованої в місяці, в якому роботодавцем одержано заяву такого платника податку про застосування пільги, та припиняє застосуватися з місяця, в якому платник звільнився. При цьому до місяців, які передують поданню заяви, ця пільга не застосовується, в тому числі і після закінчення року під час проведення річних перерахунків.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pereschet-NSL-za-predydushhie-periody-posle-predstavleniya-platelshhikom-zayavleniya-ne-proizvoditsya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!