Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Перехід на спрощену систему або відмова від неї: що зі звітністю з плати за землю?

6 липня 2016 р.

Яку податкову декларацію з плати за землю (в частині земельного податку) та у які строки повинна подати юрособа у разі переходу протягом року з загальної системи на спрощену системи оподаткування або відмови від спрощеної системи оподаткування?

Податківці у ЗІР, категорія 112.05 повідомили наступне. Якщо юридична особа, яка в установлені строки подала річну податкову декларацію з плати за землю, приймає рішення про перехід у поточному році з загальної системи на спрощену систему оподаткування, то така особа повинна подати відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним, уточнюючу податкову декларацію на зменшення податкового зобов’язання із земельного податку починаючи з місяця переходу на спрощену систему оподаткування.
Якщо юридична особа – платник єдиного податку протягом року відмовляється від спрощеної системи оподаткування, то така особа зобов’язана сплачувати земельний податок з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, та подати протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним, звітну податкову декларацію з плати за землю (на поточний рік або щомісяця) відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Perexod-na-uproshhennuyu-sistemu-ili-otkaz-ot-nee-chto-s-otchetnostyu-po-plate-za-zemlyu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!