Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Перерахування коштів на електронний рахунок в СЕА РП: як заповнити платіжку?

12 серпня 2016 р.

Які реквізити слід зазначати у полях платіжного доручення у разі перерахування коштів з власного поточного рахунка на електронний рахунок у системі електронного адміністрування реалізації пального?

ДФС інформує платника податку про реквізити його електронного рахунка. 
При перерахуванні коштів з власного поточного рахунка на електронний рахунок в СЕА РП поля платіжного доручення заповнюються відповідно до такого повідомлення ДФС.
Поле «Призначення платежу» такого платіжного доручення необхідно заповнювати згідно з вимогами щодо заповнення реквізитів розрахункових документів, викладених у додатку 8 до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 року № 22 (далі – Постанова № 22).
Відповідно до п. 3.8 Постанови № 22 реквізит «Призначення платежу» платіжного доручення заповнюється платником так, щоб надавати повну інформацію про платіж та документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувачу. Повноту інформації визначає платник з урахуванням вимог законодавства України.
У разі перерахування коштів з власного поточного рахунка на електронний рахунок у СЕА РП у полі «Призначення платежу» друкується роз’яснювальна інформація щодо платежу у довільній формі. Наприклад: «перераховано з власного поточного рахунка на електронний рахунок».
Таку відповідь надали податківці у ЗІР, категорія 116.13.02.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Perechislenie-sredstv-na-elektronnyj-schet-v-SEA-RG-kak-zapolnit-platezhku

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!